Ekkor versenyeznek a magyarok Rióban - Itt a pontos program
AUGUSZTUS 13., SZOMBAT
ATLÉTIKA
14.30–17.50: hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi); férfi diszkoszvetés, döntő
EVEZÉS
13.50–16.40: egypár, döntő
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–19.00, 22.00–1.00: férfi 69 kg, negyeddöntő
TENISZ
17.00–1.00: női egyes, döntő
17.00–1.00: női páros, döntő
TOLLASLABDA
13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)
ÚSZÁS
3.03: női 50 m gyors, döntő
3.11: férfi 1500 m gyors, döntő
4.04: férfi 4x100 m vegyes váltó, döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok
VÍZILABDA
18.00: női csoportmérkőzés, Magyarország–Egyesült Államok
AUGUSZTUS 14., VASÁRNAP
ATLÉTIKA
14.30: női maratoni (Erdélyi Zsófia, Papp Krisztina, Szabó Tünde)
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 75 kg (Bácsi Péter)
ÖKÖLVÍVÁS
22.00–1.15: férfi 75 kg, selejtező
SPORTLÖVÉSZET
14.00–19.00: férfi kisöbű sportpuska, összetett (Péni István, Sidi Péter)
TOLLASLABDA
13.00–3.30: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)
TORNA
19.00–22.00: férfi talaj, lólengés, női ugrás – döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor) – futam; férfi szörf RSX, női szörf RSX – döntő
VÍVÁS
14.00–20.30, 22.00–0.50: férfi párbajtőr, csapat (Magyarország – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter)
VÍZILABDA
1.50: férfi csoportmérkőzés, Brazília–Magyarország
AUGUSZTUS 15., HÉTFŐ
ATLÉTIKA
14.30–17.10: 110 m gát, előfutam (Baji Balázs)
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 85 kg (Lőrincz Viktor)
KAJAK-KENU
14.00: férfi C–1 1000 m, előfutamok (Vasbányai Henrik)
14.24: női K–2 500 m, előfutamok (Szabó Gabriella, Kozák Danuta)
14.38: női K–1 200 m, előfutamok (Douchev-Janics Natasa)
15.06: férfi K–1 1000 m, előfutamok (Kopasz Bálint)
15.30: férfi C–1 1000 m, elődöntő
15.46: női K–2 500 m, elődöntő
16.00: női K–1 200 m, elődöntő
16.14: férfi K–1 1000 m, elődöntő
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
13.00: női 10 km (Olasz Anna, Risztov Éva)
ÖKÖLVÍVÁS
16.00–19.00, 22.00–1.00: férfi 69 kg, elődöntő
TOLLASLABDA
13.00–3.00: női egyéni, nyolcaddöntő
TORNA
19.00–22.00: férfi gyűrű, ugrás, női gerenda – döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: Laser, Laser Radial – döntő
VÍZILABDA
19.10, 20.30, 23.20, 0.40: női negyeddöntő
AUGUSZTUS 16., KEDD
ATLÉTIKA
1.15–3.50: 110 m gát, középdöntő, döntő
BIRKÓZÁS
15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 66 kg (Lőrincz Tamás); férfi kötöttfogás, 98 kg (Kiss Balázs)
KAJAK-KENU
14.08: férfi C–1, 1000 m, döntő
14.23: női K–2 500 m, döntő
14.47: női K–1 200 m, döntő
15.12: férfi K–1 1000 m, döntő
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
13.00: férfi 10 km (Papp Márk)
SÚLYEMELÉS
20.30–22.30: férfi +105 kg, B-csoport (Nagy Péter)
TOLLASLABDA
13.30–18.30: női egyéni, negyeddöntő
TORNA
19.00–21.15: férfi korlát, nyújtó, női talaj – döntő
VITORLÁZÁS
18.00–22.30: finn – döntő
VÍZILABDA
16.00, 17.20, 20.10, 21.30: férfi negyeddöntő