Ekkor versenyeznek a magyarok Rióban - Itt a pontos program

AUGUSZTUS 17., SZERDA

ATLÉTIKA

14.30–18.05: férfi kalapácsvetés, selejtező (Pars Krisztián)

KAJAK-KENU

14.00: férfi K–2 1000 m, előfutamok (Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor)
14.16: férfi C–1 200 m, előfutamok (Hajdu Jonatán)
14.37: férfi K–2 200 m, előfutamok (Horváth Bence, Szomolányi Máté)
14.51: női K–1 500 m, előfutamok (Kozák Danuta)
15.12: férfi K–2 1000 m, elődöntő
15.20: férfi C–1 200 m, elődöntő
15.34: férfi K–2 200 m, elődöntő
15.48: női K–1 500 m, elődöntő

MŰUGRÁS

20.00–23.10: női toronyugrás, selejtező (Kormos Villő)

ÖKÖLVÍVÁS

16.00–18.15, 22.00–0.45: férfi 69 kg, döntő

TOLLASLABDA

13.30–18.30: női egyéni, elődöntő

VÍZILABDA

17.20, 21.30: női elődöntő

AUGUSZTUS 18., CSÜTÖRTÖK

ATLÉTIKA

14.30–21.25: női magasugrás, selejtező (Szabó Barbara)

BIRKÓZÁS

15.00–18.00, 21.00: női 63 kg (Sastin Marianna); női 75 kg (Németh Zsanett)

KAJAK-KENU

14.00: férfi K–2 1000 m, döntő
14.15: férfi C–1 200 m, döntő
14.39: férfi K–2 200 m, döntő
15.03: női K–1 500 m, döntő

MŰUGRÁS

15.00–16.30: női toronyugrás, elődöntő
21.00–22.30: női toronyugrás, döntő

ÖKÖLVÍVÁS

19.00–21.00: férfi 75 kg, elődöntő

ÖTTUSA

15.00–18.00: női öttusa, vívás, rangsoroló selejtező (Földházi Zsófia, Kovács Sarolta)
19.30–22.30: férfi öttusa, vívás, rangsoroló selejtező (Demeter Bence, Marosi Ádám)

TOLLASLABDA

13.30–18.30: női egyéni, döntő

TRIATLON

16.00: férfiak (Faldum Gábor, Tóth Tamás)

VÍZILABDA

17.20, 21.30: férfi elődöntő

AUGUSZTUS 19., PÉNTEK

ATLÉTIKA

13.00: férfi 50 km-es gyaloglás (Rácz Sándor, Srp Miklós, Venyercsán Bence)
13.00: női 20 km-es gyaloglás (Kovács Barbara, Madarász Viktória, Récsei Rita)
1.10–2.45: férfi kalapácsvetés, döntő

KAJAK-KENU

14.00: férfi K–1 200 m, előfutamok (Horváth Bence)
14.21: férfi C–2 1000 m, előfutamok (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)
14.37: női K–4 500 m, előfutamok (Magyarország – Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)
14.51: férfi K–4 1000 m, előfutamok (Magyarország – Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin, Kugler Attila, Somorácz Tamás)
15.07: férfi K–1 200 m, elődöntő
15.21: férfi C–2 1000 m, elődöntő
15.29: női K–4 500 m, elődöntő
15.36: férfi K–4 1000 m, elődöntő

ÖTTUSA

15.00–00.00: női döntő

VÍZILABDA

20.30: női döntő

AUGUSZTUS 20., SZOMBAT

ATLÉTIKA

1.10–4.00: női magasugrás, döntő

BIRKÓZÁS

15.00–18.00, 21.00: férfi szabadfogás, 86 kg (Veréb István); férfi szabadfogás, 125 kg (Ligeti Dániel)

KAJAK-KENU

14.07: férfi K–1 200 m, döntő
14.14: férfi C–2 1000 m, döntő
14.32: női K–4 500 m, döntő
14.49: férfi K–4 1000 m, döntő

ÖKÖLVÍVÁS

19.00–21.00: férfi 75 kg, döntő

ÖTTUSA

15.00–00.00: férfi döntő

TRIATLON

16.00: nők (Kovács Zsófia, Vanek Margit)

VÍZILABDA

22.50: férfi döntő

AUGUSZTUS 21., VASÁRNAP

ATLÉTIKA

14.30: férfi maratoni (Csere Gáspár, Józsa Gábor)

KERÉKPÁR

17.30: férfi hegyikerékpár (Parti András)

23.00: ZÁRÓ ÜNNEPSÉG

Hajnalban kel és napi 8-10 kilométert úszik - Illés Fanni már javában készül a riói olimpiára

Illés Fanni jelenleg a riói olimpiára készül, ahol minden esélye megvan rá, hogy dobogós helyen végezzen. A gyönyörű sportolónő elmesélte, hogyan telik egy napja, beszélt kedveséről és szépségtitkairól is lerántotta a leplet - olvasd el, mit mondott!

Fotók: hosszabbitas.hu, frisss.hu; Leadfotó: ibtimes.co.in

Oldalak

Szólj hozzá Te is!