Ekkor versenyeznek a magyarok Rióban - Itt a pontos program

AUGUSZTUS 10., SZERDA

ASZTALITENISZ

15.00–17.00: női egyes, elődöntő
1.30: női egyes, döntő

CSELGÁNCS

15.00–18.00, 20.30: férfi 90 kg (Tóth Krisztián)

SPORTLÖVÉSZET

14.00–17.30: férfi sportpisztoly, 50 m (Tátrai Miklós)

TENISZ

15.45–4.00: női egyes, negyeddöntő
15.45–4.00: női páros, negyeddöntő

TORNA

21.00–23.45: férfi egyéni összetett, döntő

ÚSZÁS

18.23: férfi 200 m hát, előfutamok (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
18.50: női 200 m mell, előfutamok (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)
19.12: férfi 200 m vegyes, előfutamok (Verrasztó Dávid)
19.34: női 4x200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)
3.03: férfi 200 m mell, döntő
3.25: férfi 200 m hát, elődöntő
3.54: női 200 m pillangó, döntő
4.03: férfi 100 m gyors, döntő
4.08: női 200 m mell, elődöntő
4.26: férfi 200 m vegyes, elődöntő
4.55: női 4x200 m gyorsváltó, döntő

VITORLÁZÁS

18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍVÁS

13.30–21.00, 22.30–2.45: női tőr, egyéni (Knapek Edina, Mohamed Aida);férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szilágyi Áron)

VÍZILABDA

15.20: férfi csoportmérkőzés, Görögország–Magyarország

AUGUSZTUS 11., CSÜTÖRTÖK

ASZTALITENISZ

15.00–17.00: férfi egyes, elődöntő
1.30: férfi egyes, döntő

CSELGÁNCS

15.00–18.00, 20.30: női 78 kg (Joó Abigél); férfi 100 kg (Cirjenics Miklós)

EVEZÉS

13.30–16.40: egypár, elődöntő; kormányos nélküli kettes, döntő

ÖKÖLVÍVÁS

16.00–18.15, 22.00–1.00: férfi 69 kg, selejtező

SPORTLÖVÉSZET

14.00–18.00: női kisöbű sportpuska, összetett (Miskolczi Julianna)

TENISZ

17.00–1.00: női egyes, elődöntő
17.00–1.00: női páros, elődöntő

TOLLASLABDA

13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

TORNA

21.00–23.10: női egyéni összetett, döntő

ÚSZÁS

18.00: férfi 50 m gyors, előfutamok (Takács Krisztián)
18.18: női 800 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Risztov Éva)
19.20: férfi 100 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Pulai Bence)
19.40: női 200 m hát, előfutamok (György Réka, Hosszú Katinka)
3.00: férfi 50 m gyors, elődöntő
3.17: női 200 m mell, döntő
3.26: férfi 200 m hát, döntő
3.32: női 200 m hát, elődöntő
4.01: férfi 200 m vegyes, döntő
4.31: férfi 100 m pillangó, elődöntő

VITORLÁZÁS

18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), finn (Berecz Zsombor), női szörf RSX (Cholnoky Sára) – futamok

VÍZILABDA

18.00: női csoportmérkőzés, Spanyolország–Magyarország

AUGUSZTUS 12., PÉNTEK

ATLÉTIKA

14.30–21.10: férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté); férfi diszkoszvetés, selejtező (Kővágó Zoltán); hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
1.20–4.25: női súlylökés (Márton Anita)

CSELGÁNCS

15.00–18.00, 20.30: férfi +100 kg (Bor Barna)

SPORTLÖVÉSZET

14.00–16.30: férfi kisöbű sportpuska, fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert)

TOLLASLABDA

13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

ÚSZÁS

18.00: női 50 m gyors, előfutamok (Molnár Flóra)
18.38: férfi 1500 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)
20.10: férfi 4x100 m vegyes váltó, előfutamok (Magyarország – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel)
3.03: női 200 m hát, döntő
3.12: férfi 100 m pillangó, döntő
3.20: női 800 m gyors, döntő
3.44: férfi 50 m gyors, döntő
3.57: női 50 m gyors, elődöntő

VITORLÁZÁS

18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin),női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍZILABDA

14.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Japán

Fotók: vizipolo.hu, olimpiaijatekok.eu

Oldalak

Szólj hozzá Te is!