Új diétába kezdett, a férje elhagyta - ezzel az indokkal

Mindenki mellette áll
A kommentelők szerint valószínűleg nem a nővel és a fogyással van a baj, hanem a férfinak vannak önértékelési problémái, amit kivetít másokra. Mások szerint sokkal jobb így, hogy szétmentek, legalább a nő tudja, kire számíthat.
"Ha a férjed el akar hagyni, mert fontos az egészséged, akkor ne sírj miatta. Nem erőltetheted rá senkire, hogy szeressen, de te szeresd magad és állj ki magad mellett ilyen helyzetekben" - írta neki válaszul egy másik fórumozó.
Egyébként nem kirívó esetről van szó: egy 2013-as kutatás szerint minél többet fogy valaki, annál nagyobb az esélye rá, hogy rámegy a kapcsolata. A magyarázat sokszor abban keresendő, hogy a diétázó partnere féltékeny lesz, esetleg a másik magabiztossága zavaró lesz a számára.
Ez most komoly?!


























