Új diétába kezdett, a férje elhagyta - ezzel az indokkal

Nem tetszett a pasinak a dolog.
Életmódváltásba kezdett
Mindenkinek van valamiféle célja, ha kemény életmódváltásba kezd, de arra azért senki nem számít, hogy az alapvetően jól működő házassága tönkremegy miatta. Pedig ez történt azzal a Reddit-felhasználóval, aki kétségbeesésében már az internethez fordult, hogy mitévő legyen, amiért a férje elhagyta - állítólag a fogyása miatt. Ráadásul nem friss kapcsolatról van szó, a nő és a féjre 17 éve éltek együtt, amikor a pasi egyszerűen besokkalt és kijelentette: nem vonzódik feleségéhez többé.


























