Ezért van, hogy a nők sokkal vonzóbbak 30 felett, mint a 20-as éveikben

3. Megtalálni a stílust
Valahogy a 30-as éveiben a nők a csúcson járnak, ha külsőről van szó. Erre a korra már kialakul egy olyan stílusérzék és önkép, aminek köszönhetően pontosan tudjuk, mi áll jól nekünk, és hogyan hangsúlyozzuk ki erősségeinket. 20 évesen az ember azért eléggé kísérleti fázisban van önmaga feltalálásában, és ritka, hogy elsőre eltalálja a megfelelő irányt. Ahogy idősebbek leszünk, egyre inkább a minőségi darabokat részesítjük előnyben, nem az lesz a lényeg, hány ruha van a szekrényünkben, hanem hogy milyenek azok a darabok.
(8).gif)
4. Tisztelet
Képzeld el a szituációt: a pasi nem keresett téged, egész éjjel sírtál miatta, reggel pedig borzalmasan nézel ki. Vagy egy másik helyzet: elbuktál a vizsgán, a főnököd leüvöltötte a fejed. Számos olyan eset van, amikor azt hiheted, nem vagy elég jó, de 30 felett a nők többsége ezekkel sokkal könnyebben birkózik meg, mert tapasztalatból tudják, hogy nem érdemes rajtuk rágódni, és sokat gyakorolták már az elengedést. Nyugodtabban, higgadtabban tudunk reagálni a felsoroltakhoz hasonló ügyekre, mint a 20-as éveinkben. Egyszerűen érettebben gondolkodunk, de ehhez kell az a plusz pár év.
5. Együttélés a hibákkal
Mindenki küzd a belső démjaival - legyenek azok sztereotípiák, negatív külső tulajdonságok, amiket inkább elrejtenénk, és így tovább. 30-ra ezekkel a problémákkal is megtanulunk megküzdeni, vagy egyszerűen csak nem görcsölünk rájuk. Együtt kell élnünk a hibáinkkal, ezek tesznek minket emberré. A tökéletes nem létezik, és ha mindenáron arra törekszünk, akkor szorongó, állandó félelemben élő felnőttek leszünk, aminek semmi haszna nincs. Ha szeretjük és elfogadjuk önmagunkat, az nagyon vonzóvá tesz bennünket.
























