Femcafe agymenő blog

Valahogy évek óta nem követem figyelemmel a kereskedelmi csatornák éppen aktuális tehetségkutatóit, de most megnéztem az X-Faktor első adását, sőt a kommenteket is elolvastam. Hirtelen rengeteg gondolat és erzelem kavargott bennem. Persze, ez is egy „pénzverde”, viszont rengeteg emberi oldala van.

Nézem a híreket és egyszerűen leszakad az arcom. Rezesová ügyében egyre több „enyhülést” látni, amik a tragédiát nemhogy megkérdőjelezik, de lassan a gyilkost teszik áldozattá.

Tavaly útjára indult egy új edzésforma, ami minden részében kicsit más, mint a többi. Emlékszel még a régi tesiórákra? Ha jó tanárod volt, akkor általában több szakaszból álló, folyamatos érdeklődést fenntartó feladatokat kaptál, a végén egy kis játékkal. Nálunk a kidobós volt a nyerő, a jutalmunk a jó teljesítményért.

A tetoválás nem csak az én egyik kedvenc művészeti ágam, de milliónyi más embernek is. Az utóbbi időkben pedig igazi divatőrület lett ez az eddig kicsit hálátlanul megítélt szakma és művészeti ág. Azonban ez nem csak a kereslet növekedését idézi elő, hanem az avatatlan kezeket is vonzza, akik szakmai tudás és tapasztalat nélkül, csak haszonszerzésből varrnak, sokszor egy életre szóló károkat is okozva. Következzen a Magyar Tetoválók Szövetségével egyeztetett sorozat első része, melyben az alapokat tisztázzuk…

Nézve a rosszindulatú cikkeket és primitív hozzászólásokat Andy Vajna és Palácsik Tímea kapcsolatáról, legfőképpen arról, hogy Palácsik állítólag megcsalta Vajnát a Balaton Soundon… Nos, nem lehet elmenni mellette szó nélkül. Ami biztos, hogy az emberek rendkívül egysíkúan gondolkodnak. Mi lenne, ha ezt és még pár hasonló „esetet” egy kicsit jobban átgondolnánk?

A nyári napokra egy kicsit csajosabb témát hoztam nektek. A hetekben olvastam egy kutatást, miszerint nyáron a frissebb illatok energizálnak, emellett a piros gyümölcsök, a kókusz, vagy a vanília kifejezetten jobb hatást keltenek a férfiakban, mint a szokásos parfümök. Természetsen szkeptikus voltam, de megért egy tesztet. Lássuk az eredményt :)

Nézem a szépségkirálynő választás körüli balhé cikkeit, és igazából annyit látok, ami már tavaszkor is fogalmazódott bennem: nincs súlya ezeknek a versenyeknek.

Toddlers and Tiaras... Nézem a Youtube-on és elönt a méreg. Nem futok tiszteletköröket, azonnal a gondolat lényegét szeretném leírni, mégha egyeseknek nem is tetszik.

Oldalak