Ideje lemondani ezekről a trendekről: Mutatjuk mit utálnak rajtunk a pasik

Semmigond, ha elismerésre vágysz!
Persze elsősorban magunknak kell tetszenünk, jól kell érezni magunkat a bőrünkben, és abban a ruhában, amit épp viselünk. De - a közhiedelemmel ellentétben - semmi baj nincs azzal, ha tetszeni akarunk az ellenkező nemnek. Egy embernek, főleg egy nőnek szüksége van a visszajelzésre, arra hogy igazán szépnek érezhesse magát. És kinek ne esne jól egy kedves bók, egy elismerő tekintet? Ám ehhez tudnunk kell, hogy melyek azok a dolgok, amikért nem fogjuk megkapni a várt visszajelzést. Persze az is lehet, hogy lázadásképp direkt ezekre esik majd a választásod, és azzal sincs semmi baj. Következzenek a pasik által leginkább ki nem állhatott ruhadarabok!
Ezeken az őrült darabokon nem tudunk túllépni..






























