Szörnyű titokra derült fény Solti Ádámék múltjából

Méhen kívüli terhesség
Solti Ádám barátnője részletesen elmesélte, hogy mi is történt.
"Nem telt bele másfél nap, visszamentem a kórházba, mert nem szűntek a fájdalmaim, és már vérezgettem is (...). Szerencsémre épp akkor lépett be egy orvos a vizsgálóba. Ő azonnal megállapította, hogy méhen kívüli terhességem van, a magzat a petefészkembe ágyazódott be. Haladéktalanul meg is operált, de a petevezetékemet már nem lehetett megmenteni. Azt mondták, ha két nappal korábban észreveszik a bajt, talán nem roncsolódik ennyire, és meg lehet menteni"
- mondta Berni a Story magazinnak. A történtek a mai napig mélyen felkavarják a párt, de mindketten elszántak, a reményt egyikük sem adja fel.




























