Kiadták a közleményt - Ikonikus műsorvezető távozik a TV2-től

Vége a közös munkának
"Azurák Csaba 18 év után a mai napon közös megegyezéssel távozik a TV2-től" - adta hírül a reggeli órákban a TV2 hivatalos oldalán. A szakember 2001-ben csatlakozott az akkori Napló csapatához, számos műsor vezető arcaként láthatták a nézők az elmúlt években legutóbb 1/1 című közéleti magazinmûsorában. A műsorvezető a folytatást illetően egyelőre nem nyilatkozott.
Ő veszi át Radics Gigi helyét a tehetségkutatóban.
























