A Jóbarátok sztárja fél az öregedéstől

Courteney Cox közel az ötvenhez fél az öregedéstől, így öregedésgátló kezeléseket folytat. Mindent elkövet, hogy kordában tudja tartani az idő múlását.
Bár a 48 éves színésznő nem találta meg az ifjúság forrását, mégis minden erejével azon van, hogy megállítsa, vagy legalábbis késleltesse az öregedést, így alternatív módszerekhez fordult, melyekkel talán kifoghat az idő vasfogán. A 48 éves színésznő nyíltan beszélt a New You magazinnak a botox-kezelésről és más öregedésgátló módszerekről.
„Próbálom meghosszabbítani az elkerülhetetlent. Nagy lézerhívő hírében állok, szerintem ebben van a jövő az öregedésgátlás terén. Ultherát használok, melyről azt hiszik, hogy kollagén van benne. Az arcomra, a mellkasomra és a karomra pedig Fraxelt használok, amely eltünteti a barna foltokat” – mesélte a színésznő.
Emellett Cox megpróbál rendszeresen és nagyobb mennyiségben vizet inni. Elmondása szerint nagyon nehéz, főleg a második palack, de ekkor nagyon másnak, különlegesnek érzi magát. Cox fordulást vél látni 2014-ben, mikor majd betölti a bűvös ötvenest.
„Brutális lesz. Nem tudom elképzelni milyen lesz, hogy van egy bizonyos kor, mint ez az ötvenes. Az orvosom épp ma mondta nekem, hogy egy 48 éves nő szült nála. Ez döbbenetes számomra, hisz nagyon ritka. Ez egy csoda!” – mesélte a Jóbarátok sztárja.
„A szépség mindig is a gyermekkorom, az életem része volt. Édesanyám nagyon szép nő volt. Nem volt karrierista, hanem egyszerűen négy gyermek szerető anyukája. Mindig a vitaminokban és a krémekben hitt, soha nem feküdt a sebészkés alá. Gyönyörűen és természetesen öregedett meg”.
Habár Courteney büszke a megjelenésére, akkor érzi magát a legszebbnek, ha nem visel semmi sminket.
Fotó: usmagazine.com

























