Lifestyle

Keszthelyi Vivien óriási sikert ért el - Rekord a magyar autósport történetében

A sportolónő rekordot ért el.

A legfiatalabb, legsikeresebb

A 18 éves pilóta hatalmas sikert ért el múlt hétvégén: a 10. helyen ért célba Keszthelyi Vivien az Asian Championship Winter Series elnevezésű Forma-3-as sorozat vasárnapi versenynapján, a malajziai Sepangban.

Ezzel a pontszerzésse összetettben 13 ponttal a 16 fős mezőny 13. helyén végzett. A Keszthelyi menedzsmentjének közleménye szerint a magyar versenyző kilenc futamból ötön pontot szerzett, ezzel „a magyar autósport történetének legfiatalabb, és egyben legsikeresebb pilótája lett, aki egy teljes szezon keretein belül részt vett nemzetközi F3-as kategóriában.”

A tehetséges sportoló sikereivel bekerült a Femcafe.hu Inspiráló Nők Díj jelöltjei közé a Leginspirálóbb ifjú sportoló kategóriában. Ha szeretnéd, hogy ő nyerjen 2019-ben, itt tudsz rá szavazni.

Még nincs vége, lapozz!

Oldalak

Lifestyle
Lifestyle
A tini-romantika még mindig képes tarolni. Ismét megmutatjuk, hogy mely filmekre kaptak rá a nézők a magyarországi Netflixen!
Sztárok
Zac Efron, hírnevének megszerzése óta rengeteget utazik, mikor munkaügyben, mikor egyszerűen kikapcsolódás céljából. Ennek ellenére sok éven át megőrizte kaliforniai gyökereit, így mindenkit...