Nem hiszed el, melyik régi slágert dolgozta fel Puskás Peti

Herbie is ott volt
Puskás Peti így beszélt a kilencvenes évek nagy slágeréről.
"Még magamnak is csak most mertem bevallani, mekkora kedvencem volt ez a szám tizenhárom évesen! Ráadásul az is kiderült számomra, hogy Zoltán Erika jegyzi a dal jogait, aki nagyon nyitott volt, örült a feldolgozás ötletének. Még Herbie, az Emergency House egyik oszlopos tagja is meglepett minket, hiszen eljött a klipforgatásunkra"
– mesélte Puskás Peti.























