Nem kell az MTVA segítsége: a család temeti el Nagy Györgyöt

Mindenkit lesújtott a halálhíre
Nagy György kollégái azt tervezik, a műsorvezetőre kedvenc sorozatával, a Magyarország története című műsorral emlékeznek majd. Külön portéműsor ugyanis nem készült vele.
"Legutóbbi közös műsorunkat, a Hogy volt?-ot hat évig Gyuri szerkesztette, nagy hozzáértéssel. Jó légkörben tartotta össze a stábot, szinte áradt belőle a bizalom. Emellett fanyar humorú, csöndes, rendkívüli műveltségű ember volt, nem volt olyan kérdés, amire ne tudta volna a választ. Számára a tévé, a televíziós munka jelentett mindent. Gyuri soha nem adta fel, nyugdíjazása után is gyakran bejárt a tévébe, emellett regényt írt és angolt tanult, nem készült a halálra" - mondta a lapnak közeli barátja, Radványi Dorottya.
"Számtalan vetélkedőműsorban dolgoztunk együtt, amikor még képvágó, majd adásrendező volt. Hallatlanul érzékeny embernek ismertem meg, olyannak, aki mindig tekintettel volt kollegáira, minden apró rezdülésükre figyelt" - mondta az elhunytról Rózsa György, aki a Story-gálán beszélt vele utoljára.
Halálos beteg a gyereksorozat fiatal sztárja, felesége árulta el
A színész valószínűleg már nem épül fel.


























