Eluralkodott a depresszió Kulka Jánoson: „Két személyiség él bennem”

Vannak, akikre mindig számíthat
Szerencsére vannak, akik mindenen túl kitartanak mellette, ilyen például Csákányi Eszter és Schell Judit, akik rendszeresen keresik a társaságát. Hétvégénként pedig ő látogatja meg a sorstársát, Lang Györgyit. Ilyenkor a saját maga által főzött ebédet is visz a Pa-Dö-Dő énekesnőjének, aki segít neki kimászni a hétköznapok egyhangúságából.
A színész azt mondta, az orvosai tanácstalanok, ahogyan ő maga is. „Azt hiszem, a depresszió eluralkodott rajtam” – vallotta be. Vannak néha jobb napjai, az apróságoknak tud örülni, és a kirándulásoknak, különösen ha családjával indul útnak.
Mindemellett határozottan cáfolta azt a hírt, miszerint minden szerepét lemondta, sőt, kiemelte, hogy az Árvácskában novemberben egy nap kétszer is játszani fog a Radnóti Színházban, A játszmán kívül pedig jövőre egy újabb filmben szerepel majd, mint főgonosz.
Közösségi oldalán adta hírül Rúzsa Magdi, hogy igent mondott egy különleges felkérésre.




























