Justin Timberlake öltözteti Jessica Bielt

Jessica Bielt nagyon sok nő irigyli, de nem szépsége vagy karrierje, hanem vőlegénye, Justin Timberlake miatt. A színésznő az amerikai InStyle-nak adott interjúban árulta el, hogy miért jó az énekes barátnőjének lenni.
A szerelmespár mostanában alig jelenik meg a nyilvánosság előtt, ami érthető is, hiszen szabadidejüket minden bizonnyal a rövidesen bekövetkező esküvőjük tervezésére fordítják. Jessica az amerikai InStyle nevű újságnak adott interjúban árulta el, hogy neki annyira szörnyű az ízlése, hogy inkább szabad kezet adott Justinnak a jegygyűrű kiválasztásakor. Sőt mi több, más téren is inkább az énekes ízlésére hagyatkozik.
„A jegygyűrű kiválasztásánál nem volt semmi beleszólásom. Nehezen döntök részletkérdésekben. Justin azonban nem fél a döntéshozataltól és nagyon jó érzéke van a designhoz. Hogy őszinte legyek, sokkal jobb ízlése van, mint nekem.”
Jessica továbbá elárulta, hogy Justin segít neki az öltözködésben: „Amikor reggel felöltözöm, akkor olyan grimaszt vágok, mintha azt kérdezném Justintól, hogy: „Na, milyen?” Ha megrázza a fejét, akkor nem tetszik neki. Ilyenkor ő keresi ki az aznapi ruhámat. Ez nagyon vicces.”
Ki gondolta volna, hogy a mindig csinos Jessicát valójában Justin öltözteti!
Nézd meg Jessic Biel filmjének, a Total Recall-nak az előzetesét!
























