Harmadjára is férjhez ment a 31 éves színésznő

Ki ne emlékezne a Bír-Lak című sorozat Stephanie-jára, aki a középső lányt alakította a három testvér közül. Azt nem tudjuk, hogy mit szólna sorozatbeli édesapja a fiatal színésznő legújabb házasságához, de az biztos, hogy elég mozgalmas a magánélete.
A Stephanie Tannert alakító Jodie Sweetin és szerelme, Morty Cole már 2011 óta jártak jegyben, és eddig mindenki úgy tudta, hogy még csupán tervezik az esküvőt. Mint most az kiderült, a pár már azonban több mint egy éve titokban összeházasodott.
A Bír-Lak című sorozat egykori sztárja a napokban árulta el ezt a meglepetést a People magazinnak: „Egy ideig titokban akartuk tartani, és csupán az első évfordulónkon akartuk megosztani a világgal.” A pár 2012. március 12-én mondta ki a boldogító igent.
Jodie férje egyébként az All Day Sucker nevű együttes énekese. Az esküvőt Morty egyik zenésztársa és annak neje szervezték meg. A színésznő immár harmadjára ment férjhez: 2002-2006-ig Shaun Holguinnak, majd 2007-2010-ig Cody Herpinek volt a felesége. Utóbbi nászból született a most ötéves Zoie.
Zoie kistestvére, a 2,5 éves Beatrix pedig már mostani férjétől van. Mindkét kislány részt vett a szertartáson, amelyről Jodie a következőt nyilatkozta: „Csodálatos napunk volt, A szertartás nagyon meghittre sikerült.”
Reméljük ez a házasság most már az örökkévalóságig tart!
Fotó: fanpop.com
























