30 év után robbant a bombahír: Visszatér a kilencvenes évek imádott magyar csapata, friss képen a legendák

Semmit nem változtak
Az Emergency House a kilencvenes évek közepén valóságos üstökösként robbant be a köztudatba, és olyan felejthetetlen, generációs slágereket ajándékoztak a hazai közönségnek, mint a „Dübörög a ház”, a „Csúcs ez a parti”, vagy éppen az érzelmesebb vonalat képviselő „Tiszta őrület”. Ezek a dalok a mai napig a retró bulik kötelező kellékei, és nincs olyan harmincas-negyvenes felnőtt, aki ne tudná kívülről a refréneket. Az együttes a kétezres évek elején, a sikereik csúcsán döntött a feloszlás mellett, azóta pedig a tagok teljesen külön utakon jártak, és részben visszavonultak a reflektorfényből. MC Ducky, a csapat karizmatikus rappernője ugyan feltűnt néhány zenei projektben és tévéműsorban, a formáció férfi tagjai inkább a civil életben vagy a háttérben találták meg a boldogulást.
Az elmúlt évtizedekben számtalanszor felröppent a pletyka az esetleges újraegyesülésről, ám a tagok eddig mereven elzárkóztak ettől, mondván, a múltat nem lehet és nem is kell megismételni. Most azonban, a harmincadik jubileum alkalmával úgy döntöttek, hogy tesznek egy utolsó, hatalmas közös utazást, és újra megmutatják, hogyan is kell igazán felrobbantani a színpadot.


























