30 év után robbant a bombahír: Visszatér a kilencvenes évek imádott magyar csapata, friss képen a legendák

A hazai popzene történetének egyik legnagyobb visszatérése előtt állunk. Három évtizeddel az indulásuk után a legendás formáció tagjai hivatalosan is bejelentették, hogy újra összeállnak.
Dübörög a ház
A magyar könnyűzenei életben ritkán látható szenzáció tartja lázban a rajongókat, ugyanis harminc év elteltével hivatalosan is bejelentette a visszatérését a kilencvenes évek egyik legmeghatározóbb, stílusteremtő pop- és hiphopcsapata, az Emergency House. A formáció tagjai egy népszerű közösségi oldalon robbantották fel a nosztalgiabombát, ahol egy sokatmondó, rendkívül érzelmes üzenettel tudatták a közönséggel, hogy a hosszú hallgatás után készen állnak a folytatásra. A hivatalos bejegyzésükben így fogalmaztak: „30 éve kezdődött. 4 ember. 1 történet. Megszámlálhatatlan emlék. És most itt az idő, hogy újakat írjunk. Az Emergency House visszatér. Újra dübörög a ház.” De kik is ők valójában a mai generációknak? A formációt MC Ducky, Zahil, Herbie és U-Kry alkotta, akik a korszak abszolút ikonjaivá váltak egyedi hangzásukkal és pörgős tánclépéseikkel. A bejelentés mellé ráadásul egy vadonatúj, friss fotót is mellékeltek a tagokról, amelyen jól látszik, hogy az idő múlása ellenére a köztük lévő kohézió és a védjegyükké vált vagány kisugárzás a régi maradt, a hír hallatán pedig azonnal beindultak a találgatások a koncertekről. Mutatjuk a friss képet!


























