Ne öntsd ki a tészta főzővizét, ilyen finomságokat készíthetsz belőle!

Ezentúl te se fogod a lefolyóba önteni.
Tészta főzővíz
Noha a legtöbben a kifőzött tészta vizét egyből a lefolyóba öntjük, ez valójában hatalmas pazarlás a részünkről. Nem csak azért érdemes kihagyni ezt a lépést, mert károsítjuk vele a lefolyócsöveket, hanem azért is, mert számtalan ételt ízesebbé, krémesebbé varázsolhatunk a felhasználásával. A következő oldalon azt is eláruljuk, milyen finomságokat tudsz belőle készíteni.
























