Az iskolában lekövérezték, mára bombanő lett belőle - elképesztő fotók!

Fitneszbérlettel kezdődött
A lány végül úgy döntött, nincs mit veszítenie, ezért beruházott egy fitneszbérletre, majd elkezdett súlyzós edzéseket végezni. Mára ott tart, hogy heti ötször is lejárt a terembe, a motivációt pedig az eredményei jelentik saját magának.
"Őszintén mondom, az motivál a legjobban, hogy látom, hova vezet a kemény munka" - mesélte a lány, akire ma már rám sem ismernek egykori osztálytársai hatalmas átakalulása óta.
























