Lehet, hogy tényleg laboratóriumból szabadult el a koronavírus?

Most kezdik csak összerakni a kirakóst
A The Washington Post nemrégiben arról írt, hogy az amerikai külügyminisztérium diplomáciai csatornákon keresztül még 2018-ban figyelmeztette Pekinget a vuhani laboratórium biztonságosságának és menedzsmentjének hiányosságaira. A lap egy tudóst is idézett, akinek meggyőződése, hogy a vírus az ominózus laboratóriumból indult pusztító útjára. Kedden még Mike Pompeo amerikai külügyminisztert is "kérdőre vonták" a fenti Washington Post-cikk kapcsán, ő így fogalmazott: "Tudjuk, hogy ez a világjárvány Vuhanból, Kínából ered, s tudjuk, hogy voltak ott olyan piacok, ahol élő állatokat árultak. Most kezdjük részletekből összerakni, hogy mi a valóság."
Számos híres ember hunyt el a 2020-ban tomboló világjárvány következtében.
























