A legszebb születésnapi ajándék, amit egy édesanya kívánhat

A legédesebb ajándék
Az ajándékot ugyan nem volt hajlandó átadni és azt sem mondta, hogy boldog szülinapot, de hát a készülődésben részt vett, már ez is elég. Aztán eltelt a nap, elmentek a vendégek, hárman maradtunk. Lement az esti program is (teljesen zökkenőmentes fürdés, fogmosás). Elégedetten ültem a fotelban, amikor egyszer csak rám kiabált a gyermek: „Anyuci, kérlek, csukd be a szemed!” Becsuktam, és hallottam, ahogy cseppet sem halkan megpróbál mellém bújni. Ahogy mászott rám, kicsit a könyöke az oldalamba fúródott, kétszer bokán rúgott, de nem nyitottam ki a szemem. Mikor minden erejével befészkelte magát az ölembe, egy hatalmas nagy cuppanós puszit nyomott az arcomra, és ezt mondta: „Nagyon boldog szülinapot kívánok”! Na, ettől, így, ebben a körítésben teljesen elolvadtam, és igazán, tiszta szívemből azt éreztem, hogy „ez a nap más, mint a többi”.
Tetszett a bejegyzés? Akkor nyomj egy lájkot, vagy olvasd el az előzőt is!


























