Katalin iszonyúan féltékeny erre a nőre: a hercegné követeli, hogy száműzzék Vilmos közeléből

Katalin hercegnénél betelt a pohár: aggódik, hogy egy bizonyos illető jelenléte veszélybe sodorhatja a házasságát, ennek elkerülése érdekében pedig készen áll határozott lépéseket tenni.
Idilli képet mutatnak
Vilmos herceg és Katalin hercegné egyetemi éveik alatt találkoztak először, és rögtön megvolt köztük az a bizonyos kémia. Ám a sors olykor próbára tette a fiatal románcot, melynek következtében 2007-ben rövid időre különváltak: szakításuk idején mindketten a saját útjukat keresték, és a világon mindenki azt hitte, talán végleg el kell engedniük egymást. Mégis, a szívük mélyén lapuló érzések erősebbnek bizonyultak minden külső körülménynél: a szerelem végül győzedelmeskedett, Katalin és Vilmos pedig új alapokra helyezték a kapcsolatukat.
Aztán 2011-ben jött a mesébe illő menyegző, melynek során a világ szeme láttára mondták ki a boldogító igent a Westminster-apátság pompás falai között, majd hamarosan szép sorjában érkeztek is a gyermekeik: György herceg 2013-ban, Sarolta hercegnő 2015-ben, Lajos herceg pedig 2018-ban látta meg a napvilágot. S bár az elmúlt esztendők nehézségei számtalan akadályt gördítettek az útjukba, a pár minden megmérettetés ellenére ma is erős, összetartó és szeretetteljes képet mutat: a nyilvános eseményeken, családi fotókon, valamint hivatalos szerepléseken egyaránt látszik a köztük lévő tisztelet, megértés és mély szeretet, amely alapja a házasságuknak.
Nos, első ránézésre valóban tökéletesnek tűnik a kapcsolatuk, azonban a bennfentesek szerint a háttérben időnként felmerülnek problémák, különösen egy bizonyos nő miatt, akivel kapcsolatban Katalinnak konkrét, tudatos tervei vannak. Úgy tűnik, hogy a hercegné mindent megtesz azért, hogy megőrizze érzelmi nyugalmát, és biztosítsa, hogy a család egysége ne sérüljön…


























