Sztárok

Szívrohammal szállították kórházba a Harry Potter sztárját!

Maggie Smith-t a varázslófilmek szigorú McGalagony professzorát szívroham gyanújával szállították egy londoni kórházba pénteken. Az orvosok azonnal megkezdték a kivizsgálást, a színésznő szerencsére már jobban van.

A színésznő erős mellkasi fájdalmakra panaszkodott munkatársainak a Downtown Abbey pénteki forgatásán, akik azonnal mentőt hívtak hozzá. A Wellington magánklinika orvosai alapos kivizsgálásnak vetették alá, és bár nem találtak nála semmi komolyabbat, azt javasolták, pihenjen többet, mert legközelebb már nem biztos, hogy ennyivel megússza.

Maggie állítólag már többször gondolt rá, hogy elhagyja az angol televíziózás egyik legnépszerűbb sorozatát, de eddig még nem sikerült rászánnia magát a nagy döntésre. Ennek egyik oka lehet, hogy a készítők egyelőre még nem találták ki, hogyan folytatódhatna a színésznő nélkül a sorozat – és hát igaz, ami igaz, nagyon sokan meg is kedvelték a három évad alatt.

Smith kilépését egyelőre cáfolják, de ha mindez meg is történik, meghagyják neki az esélyt a visszatérésre. „Maggie addig marad a sorozatban, ameddig neki jólesik, de a karakterét sem öljük meg, hanem elküldjük a tengerpartra pihenni, hogy akkor térhessen vissza, amikor csak akar” - nyilatkozta Lord Julian Fellowes, a sorozat készítője.

Maggie-t azonban nem akármilyen fából faragták, hiszen a Harry Potter hatodik részét is a rákja elleni kemoterápiás kezelések közepén forgatta, így elképzelhető, hogy most sem hagyja abba a tévézést. Hogy hogyan fog dönteni egyelőre tehát még nem tudni, bár már most rajongók hada kéri őt a különböző fórumokon, hogy lassítson, nehogy később nagyobb baja essen.

Kép: classicmoviehubblog.wordpress.com

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
A modern csillagászat próbálja egyszerre feltárni a galaxis fizikai szerkezetét és azokat a feltételeket, amelyek meghatározzák, hol lehet élet a Tejútrendszerben.
Sztárok
A mindig csodás Alexandra Daddario ott volt a lelátón, és Angliának szurkolt a foci-vb-n.
Lifestyle
Vannak szobák, amiket csak ventilátorral tudunk hűteni a klíma helyett, azonban nem mindegy, hogyan.
Sztárok
A TV2 már javában készül az őszi szezonra, és úgy tűnik, idén sem maradnak izgalmak nélkül a nézők. Fischer Gábor, a TV2 Csoport programstratégiai és tartalomgyártási igazgatója egy friss videóban...
Utazás
A nyári szabadságok és a repülős utazások főszezonjában szinte nincs olyan ember, aki ne vágyna egy kis extra kényelemre a turistaosztály szűkös soraiban. Szerencsére létezik néhány pofonegyszerű,...
Lifestyle
A banán az egyik legnépszerűbb és legtöbbet fogyasztott gyümölcs hazánkban, ám a legtöbben a pucolás után azonnal a kukába hajítják a külső burkolatát. Pedig a banánhéj valóságos aranybánya az...