Szomorú bejelentést tett Selena Gomez, a rajongók megkönnyezték

Egy kis szünet
"Bejelentés: szüneteltetem a közösségi médiát, újra. Annak ellenére, hogy hálás vagyok mindazért a jóért, amit kapok ezeken a felületeken, örömmel teszek egy lépést hátrafelé, hogy élhessem az életem... Legyetek kedvesek és bátorítsátok egymást! Ne felejtsük el, hogy a negatív kommentek bárkit megsérthetnek" - írta Selena az alábbi fotójához.
"Mindig itt leszek"
Selena biztosította a rajongóit, hogy azért mindezek ellenére nem megy sehova, imádja a fanokat és mindig itt lesz nekik. Az énekesnő a legtöbb követővel rendelkező felhasználó az Instagramon, mintegy 142 milliós tábort tudhat magáénak. Nem ez az első eset, hogy visszavonul a nyilvánosság elől, bár sokak szerint ez a szünet nem fog sokáig tartani.


























