Mellműtétjéről vallott Nádai Anikó - Újabbat tervez, meglepő, miért

Vallomás
"Remélem, nem haragszol meg érte" - tette hozzá egy rajongója a kérdéshez, amelyben arról érdeklődött, ki volt Anikó orvosa, és mekkora implantátumokat választott. Sokak meglepetésére Anikó válaszolt a megkeresésére, és nem titkolta, olyan dolgokat árult el, amelyekről korábban soha nem beszélt. Leírta, a szoptatás után "hasított" belé az érzés, kés alá kell feküdnie. "Be kell vallanom, igazából előtte sem mindig voltam elégedett" - folytatta a sorait. Majd egy másik válaszában elárulta, az utóbbi időben ismét azon gondolkozik, kés alá fekszik. "Elgondolkodtam, hogy kivetetem" - írja Anikó, majd meg is magyarázta, miért.
Koronavírus-fertőzöttet találtak a darab stábjában, amiben játszik a színész.




























