Fejbe dobták a Kincsvadászok szakértőjét, videó is készült az esetről

Megyesi Balázs, a Kincsvadászok állandó műtárgyszakértője épp egy bejelentkezést csinált.
Gyulán készült a nem mindennapi felvétel
Megyesi Balázs gyerekkora vallásos közegben telt, ahol a vasárnapi mise természetes része volt az életnek.
Érdekes fordulat, hogy egy ideig katolikus papnak készült, még előkészítő táborokba is járt, és komolyan foglalkozott a hivatás gondolatával. Aztán az élet másfelé vitte: a szerelem, a tárgyak iránti szenvedély és a kereskedői véna mind-mind olyan erők voltak, amelyek végül a műtárgyak világába sodorták.
A régiségek iránti vonzalma már korán megmutatkozott. Bolhapiacokra járt, különleges tárgyakat gyűjtött, és valahogy ösztönösen érezte, mi az, amiben érték rejlik. A szakma nagyjai közül többen is felfigyeltek rá, és segítették az útján, mert látták benne azt a ritka szenvedélyt, amely nélkülözhetetlen ebben a világban.
Már egyetemista korában is olyan ügyesen kereskedett, hogy egyetlen eladott óra árából albérletbe tudott menni, nem kellett a kollégiumban maradnia. Ez önmagában is jelzi, milyen érzéke van a tárgyakhoz és az értékbecsléshez.
Azonban most különös dolog történt vele, mivel egy bejelentkezés során fejbe dobták. Mi történt pontosan az egy gyors lapozás után megnézheted!

























