Katalinék tanácstalanok György miatt: a herceg nehezen viseli, hogy ezt kell tennie a királyi család tagjaként

Fiatalkora ellenére György hercegen már most látszik, hogy remekül helyt fog állni trónörökösként felnőtt korában, azonban egy bizonyos dolog miatt ő maga sokszor érez szorongást.

Nem mindig könnyű neki

A 11 esztendős György a trónörökös Vilmos herceg és felesége, Katalin hercegné legidősebb fia, ami azt jelenti, hogy a távoli jövőben egy nap ő lesz édesapja után a brit uralodó. Ennek ellenére eddigi gyermekéveit viszonylagos nyugalomban tölthette, és valószínű, hogy ő lesz az első olyan király az ország élén, aki eltér a hagyományoktól azzal, hogy nem bentlakásos iskolában folytatja tanulmányait. „Katalin azt szeretné, ha György koedukált iskolába járna, ahol a testvéreivel együtt tanulhatna – hasonlóan ahhoz, ahogyan ő is a Marlborough College-ban töltötte iskolás éveit nővérével, Pippával, és bátyjával, Jamesszel. Ugyanakkor Vilmos szép emlékeket őriz az Eton College-ról, amely hosszú múltra tekint vissza az arisztokrácia és a királyi család tagjai körében.” – árulta árulta el korábban Katie Nicholl királyi szakértő. Úgy tudni, ez a kérdés magát a kis herceget nem frusztrálja túlságosan, viszont van egy dolog, ami miatt sokszor érez szorongást a famílián belül betöltött szerepével kapcsolatban. A részletekért olvass tovább a galériában!

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

Leadfotó: Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images

Forrás

Oldalak

Lifestyle
Csak azért vette meg a gyűrűt a hölgy, mert tetszett neki, de azt nem tudta senki, milyen értékes gyémánt van benne.
Utazás
Spórolj a szálláson és az utazáson: az internetes kutatások alapján ez a 3 varázslatos európai úti cél 2026-ban a legpénztárcabarátabb.
Lifestyle
A tartós kánikula és az aszály miatt az OKF közzétette azon légkondicionált helyiségek országos listáját, amelyeket bárki igénybe vehet.
Egészség
A nyári forróság nemcsak a közérzetünkre és a keringésünkre lehet hatással, hanem bizonyos fertőzések kialakulásának is kedvezhet. Egy nőgyógyászati szakértő szerint a meleg hónapokban különösen...
Lifestyle
A rekord alacsony vízállás miatt szabaddá vált mederszakaszok védettek, a Fővárosi Vízművek szigorúan tiltja az ott tartózkodást.
Sztárok
Olympia görög hercegnő, Károly király keresztlánya a múlt hétvégén egy vad jachtpartival ünnepelte a 30. születésnapját, és hivatalosan is megerősítette, hogy nem szingli többé.