Ezt tervezi Gesztesi Károly utolsó szerelme, aki a mai napig képtelen feldolgozni a tragédiát

Váratlan fájdalom
Csilla azt is elárulta, fájdalma máig nem enyhült. „Édesapámat 12, édesanyámat négy éve veszítettem el. Az idő gyógyír volt a sebeimre. Betegek voltak, tudtam, hogy előbb-utóbb be fog következni, hogy elmennek, valamelyest megpróbáltam felkészülni rá. Karcsit máig nem tudom elengedni” – hangsúlyozta Csilla, akinek éppen ezért eszébe sem jutott, hogy újra párra találjon. „Ő váratlanul hunyt el, amire sosem gondol az ember, hiszen imádott élni, tele volt tervekkel… Egy életerős férfi volt. Nagyon vágyott egy óriási szerepre, sőt a filmrendezés is rendkívül érdekelte. Abban is biztos vagyok, ha megélte volna, hogy a koronavírus miatt leállnak a színházak, a művésztársai miatt aggódna. Tudom, hogy a vállán viselné a barátai, kollégái sorsát. Nélküle sokkal szegényebb a világ” – fogalmazott Csilla.
„Vannak olyan emberek, akik pótolhatatlanok, és ő ilyen, még annak ellenére is, hogy sokan az ellenkezőjét vallják. Nemcsak a családnak hiányzik, hanem a szakmának, a barátoknak és a közönségnek is, mindenkinek, aki szerette őt” – jelentette ki.
Csilla mindig is nagyon jó kapcsolatot ápolt szerelme édesanyjával, azonban az elmúlt időszakban már csak nagyon ritkán beszélnek. „Mancikával szerettük egymást, de mára teljesen bezárkózott, a hitnek adta át a lelkét. Mi sem beszélünk, és nem azért, mert haragban lennénk, csak egy-egy ünnep, esemény alkalmával írunk egymásnak” – mondta el az úszónő.
Az utóbbi időben ismét gyengélkedik a háromszoros Kossuth-díjas színésznő.
























