Exkluzív interjú Szentgyörgyi Romeoval

Te mennyit töltesz az edzőteremben egy héten? Hogyan tartod karban a tested?
Romeo: Mint edző és oktató éveken át 10-12 órát naponta lent töltöttem az edzőteremben. Mostanában viszont talán egy kicsit elfáradtam, így az utóbbi fél évben ez heti 6-8 órára módosult. Én magam heti öt alkalommal biztos edzem, hiszen karban kell tartanom a testem.
Mik a jövőre nézve a terveid? Később is edzőként szeretnél dolgozni, vagy emellett csinálsz valami mást is?
Romeo: Mindenképpen szeretnék továbbra is edzőként dolgozni, noha a későbbiekben úgy tervezem, hogy csak hobbi szinten maradna meg heti három-négy órában. Bár sosem tekintettem az edzősködésre munkaként, szeretném, ha később nem ez jelentené a megélhetésemet is.
Ha szabadidőd engedi, akkor mi az, amivel szívesen foglalkozol?
Romeo: Kevés szabadidőm van, hiszen hétköznap személyi edzőként dolgozom, illetve edzek, a hétvégéken pedig rendszerint fellépésekre járok. A nyarat nagyon szeretem, a vízi sportok a kedvenceim, a Balatonra is rendszeresen lemegyek, ahol szívesen biciklizek. A természetben is örömmel töltöm az időmet.
Hogy ne hagyjuk a női olvasókat kétségek között, rád talált már a nagy szerelem, vagy még keresed az igazit?
Romeo: Családom még nincsen, és jelenleg barátnőm sincs, de most már abban a korban vagyok, hogy nyitott vagyok egy komoly kapcsolatra. A későbbiekben szeretnék feleséget és gyereket is, hiszen imádom őket.
Gondolom sok rajongód van, hogyan kezeled a rajongó hölgyeket?
Romeo: Szerencsére ez egyáltalán nem zavaró, én ezeknek a rajongásoknak, annyira vagyok a céltáblája, amennyire még jólesik, és természetesen egy férfi büszkeségének mindig szüksége van a dicsérő szavakra, természetesen ez velem sincsen másképp.
























