Megvan az időpont: T. Danny ekkor veszi le a maszkot

Döbbenetes őszinteséggel vallott súlyos kábítószer-függőségéről és annak sokkoló testi következményeiről T. Danny. A népszerű magyar rapper egy internetes műsorban végre lerántotta a leplet a rejtélyes maszkviselés okáról, és azt is elárulta, pontosan mikor láthatják újra a nézők a teljes arcát.
Magánéleti válság
Hosszú hónapok óta tartotta lázban a rajongókat és a hazai bulvársajtót a kérdés, hogy a sikeres zenész, T. Danny miért takarja el szinte a teljes arcát és az orrát egy különös maszkkal a nyilvános megjelenései során. A találgatásoknak végül maga az érintett vetett véget, amikor az Optima Zóna című YouTube-műsor vendégeként kendőzetlen őszinteséggel beszélt élete legsötétebb időszakáról. A rapper a kamerák előtt bevallotta, hogy egy súlyos magánéleti válság és mélypont miatt csúszott bele a kábítószerek világába, és másfél éven keresztül élt a kokain rendszeres bűvöletében, ami végül teljesen átvette az irányítást a mindennapjai felett. „Egy olyan időszakomban csúsztam bele, amikor nagyon magam alatt voltam a magánéletem miatt. És adott egy magabiztosságot, egy motivációt. (…) Ugyanúgy ettem, ittam, mentem, csináltam a dolgom, csak közben – egy huzamosabb ideig folyamatosan, aztán meg már ritkán – végig a szer hatása alatt voltam. És nem észleltem, mekkora probléma, hogy konkrétan egy rutinná, a mindennapom részévé vált” – idézi a Story magazin a zenész megrázó szavait, amelyek rávilágítanak arra, milyen észrevétlenül vált függővé. De elmondta, mikor kerül majd le a maszk.
























