"Igazából erről volt már szó többször is, hogy mi összeállunk. Amikor először összevesztek a Petivel, akkor is szó volt róla, hogy zenélünk, azért érthető, hogy végül nem jött össze, annyira direkt lett volna mai szemmel. A második ilyen jellegű felvetés, azt gondolom, már nem volt direktben, mert már régebben szétmentek, aztán egy közös barátunk révén találkoztunk is, amikor én pont csináltam ezt a nótát. Átküldtem neki a zenét, amitől lehasalt. Összebeszéltünk, majd kijelentettük, hogy csináljuk!" - mondta a lapnak Dopeman Curtisszel (képünkön) tervezett együttműködésükkel kapcsolatban.
Fotó: TV2
"Igazából erről volt már szó többször is, hogy mi összeállunk. Amikor először összevesztek a Petivel, akkor is szó volt róla, hogy zenélünk, azért érthető, hogy végül nem jött össze, annyira direkt lett volna mai szemmel. A második ilyen jellegű felvetés, azt gondolom, már nem volt direktben, mert már régebben szétmentek, aztán egy közös barátunk révén találkoztunk is, amikor én pont csináltam ezt a nótát. Átküldtem neki a zenét, amitől lehasalt. Összebeszéltünk, majd kijelentettük, hogy csináljuk!" - mondta a lapnak Dopeman Curtisszel (képünkön) tervezett együttműködésükkel kapcsolatban.