Demcsák Zsuzsa lett a MasterChef VIP újabb búcsúzója - Ezért esett ki

Ez volt a baj
"Alapvetően én egy kényelmes szakács vagyok. Nem szeretem elsietni a dolgokat, itt viszont kötött volt az idő, ami nagyon zavaró tud lenni. A másik pedig, hogy olyan szinten fel van szerelve a TV2 konyhája, hogy nehezen lehet kiigazodni rajta. Én a hagyományos konyhai felszereléshez vagyok szokva"
– magyarázta Demcsák Zsuzsa, aki a kiesés ellenére sem keseredett el.
























