Ezért nem szeretne több gyereket Czippán Anett

Különböző figyelmet igényelnek
Czippán Anett azt is elárulta, hogy mi a legnehezebb az anyaságban.
"Oli most kezdi a sulit, angol–magyar két tannyelvű osztályt választottunk neki, szóval izgalmas időszak áll előttünk. Az anyaságban talán most az a legnehezebb, hogy a fiaim nagyon különböző figyelmet igényelnek: egyikükkel fizikálisan, másikukkal pedig mentálisan kell foglalkoznom, ami a nap végére igencsak lefáraszt. Oli nevelésekor sajnos elkövettem azt a hibát, hogy túlságosan kiszolgáltam, tulajdonképpen mindent elé tettem, Somát azonban már most, ilyen pici korban igyekszem önállóságra nevelni. Ebben is sokat segít Szabi, hisz következetes apukaként mindig figyelmeztet, ha már túltolom a tutujgatást"
– mondta nevetve a műsorvezető.




























