Tönkretették Csukás István síremlékét, az internet népe teljesen kiakadt
A síremlékre 2022-ben az író, költő két legendás karaktere, Pom Pom és Süsü került két idézete mellett. Csukás István sírját most valaki, vagy valakik megrongálták.
A rajongók nem hiszik el, hogy ilyen megtörténhet, pedig sajnos van rá példa
Csukás Istvánnak olyan meséket köszönhetünk, mint a Süsü, a sárkány, a Mirr-Murr kandúr kalandjai, a Pom Pom meséi vagy a Nagy Ho-ho-ho-horgász. Több regényéből is készült film, a legismertebb a Keménykalap és krumpliorr volt.
Csukás István bízott abban, hogy felépül, de nem tért többé magához, anno 2020 februárjában a kórházban hunyt el.
Az író sírja a Farkasréti temető művészparcellájában található, de sajnálatos módon megrongálták. A galériánkban megmutatjuk, hogy mi történt pontosan!
Generációk nőttek fel Csukás István meséin, melyeket kicsik és nagyok egyaránt kedvelnek és olvasnak a mai napig. Hogy milyen volt magánemberként hazánk egyik legismertebb meseírója, az most egy sorozatból derült ki.