Bereczki Zoltánt az anyagi csőd szélére sodorta a pandémia

"Ijesztő volt az utolsó hónapban számolgatni"
"Amikor felhívtál, hogy legyek a LifeTV-n induló Ébredj velünk! Egyik műsorvezetője, a pandémia azon szakaszában jártunk, amikor az említett félretett pénzem már az utolsó forintjait rúgta. Nélkülöznöm nem kellett, de azonnal minimalizáltam a kiadásaimat és megnéztem mi az, amire feltétlenül szükségem van és mit engedhetek el. Nagyon vékony jégen táncoltam anyagilag" - nyilatkozta Bereczki a Frizbi házigazdájának, Hajdú Péternek. A 45 esztendős előadóművész hozzátette: "Ijesztő volt az utolsó hónapban számolgatni. Ott tartottam, hogy azon gondolkodtam, hogy internetünk, vagy tévé előfizetésünk ne legyen."
Bereczki - aki anyagi helyzetéről egy közelmúltbéli Index-interjúban is köntörfalazás nélkül, őszintén beszélt - arra is kitért, hogy a legideálisabb pillanatban érkezett a TV2 felkérése: a színművészt a Dancing with the Stars című showműsor zsűrijébe invitálták. "Amikor megkerestek azzal, hogy legyek a Dancing with the Stars zsűritagja, az érdekelt a legkevésbé, hogy egyébként ez a megjelenés jót tesz majd a karrieremnek. Üres volt a kassza és nem is mérlegeltem. A családom és a gyermekeim jövőjét úgy tudom biztosítani, ha viszonylag rövid idő alatt jó gázsit kapok. Én mondtam egy összeget, ők pedig rámondták az áment" - ecsetelte a közkedvelt színész-énekes.
Az ifjú műsorvezető számára nemcsak a magánélet tekintetében, de munkafronton is újdonságokat hozott az idei év.




















