Őszinte vallomás: Szülés utáni depresszióval küzdött a Bűbájos boszorkák sztárja

Szorongás és megfelelési vágy
A császármetszést követően Alyssa úgy érezte, nem vált igazán anyává, mert nem volt képes természetes úton világra hozni gyermekét. Folyamatosan azon aggódott, hogy nem elég jó anyja a kis Milo-nak. Ezért minden apró hibától és problémától azonnal begörcsölt. Miután visszatért a munkához, folyamatosan azt érezte, hogy cserben hagyja kisfiát.
Alyssa a psziciátriai kezelés után újra önmaga lett. A színésznő gyógyulása után elhatározta, hogy a lehető legtöbb módon felhívja a figyelmet a szülés utáni depresszió fontosságára. A sztár szerint fontos, hogy tudassuk a többi édesanyával, hogy nincsenek egyedül.
Forrás: dailymail.co.uk
Leadfotó: facebook.com/pg/charmedtv
A szülés utáni depresszió súlyos probléma, és bár régen szégyen volt róla beszélni, ma már egyre több nő nyílik meg és mondja el, milyen érzés ezzel a problémával élni. Íme, 6 sztáranyuka őszinte vallomása!
























