Zacher Gábor közös szelfit akart készíteni Cristiano Ronaldóval - a világklasszis labdarúgó reakciójára nehéz szavakat találni

Köztudott, hogy Zacher Gábor szenvedélyesen rajong a labdarúgásért. Az országosan ismert toxikológus nem csupán a magyar, de a nemzetközi hírű futballisták munkásságát is figyelemmel kíséri, sőt - bár ezt kevesen tudják - egyszer egy igazi világklasszisnak is sikerült a közelébe férkőznie.
Zacher Gábor és a futball
Zacher Gábor nem csupán toxikológusként és mentőorvosként ismert, de az is köztudott, hogy a híresség a rajongásig imádja a labdarúgást. A csakfoci.hu-nak adott interjújában a Ferencváros és a magyar válogatott mérkőzéseinek állandó pitdoktora egyebek mellett azt is felidézte, milyen is volt, amikor először vigyázott a játékosokra a pálya széléről.
"Valamikor nagyon régen, több mint 20 évvel ezelőtt volt már. Az is egy Fradi-meccs volt még a régi stadionban, de hogy ki volt az ellenfél, azt már nem is tudom megmondani. Ezt követően sokáig nem jártam dolgozni mérkőzésekre, nem fért bele a munkarendembe, aztán úgy 3-4 évvel ezelőtt vállaltam el újra egy vasárnapi Fradi-meccset. Nagyon élveztem az egészet, teljesen más élmény volt látni a kispad mellől az eseményeket, mint akár a tévében, akár a lelátókról" - emlékezett vissza Zacher.
A Ferencváros ír származású edzőjével, Robbie Keane-nel kapcsolatban megjegyezte, hogy már számos különböző nyelven találkozott durvábbnál durvább káromkodásokkal, de az ír nyelvet hallva még az angoltudásában is elbizonytalanodott.
"Az írek hihetetlenül sokat köpködnek, mint a lámák, nem tudom, miért. Lehet, a köpködést már az első edzéseken tanítják ott" - tette hozzá humorosan Zacher, aki nemrégiben ünnepelte 65. születésnapját, s így a nyugdíjaskorba lépett.
Lapozz, a cikk a második oldalon folytatódik!
























