Sztárok

Nem mint a mesékben - így élnek a világ hercegnői a valóságban

Nem minden arany, ami fénylik - tartja a mondás. Ez pedig a hercegnők, királynők életét illetően hatványozottan igaz. Nem csak a mesés vagyon és a fényűző luxus a jellemző, de sokszor a szigorú szabályok és az extrém elvárások is.

Nem mindenki ügyel a látszatra

A kislányok sokszor álmodoznak arról, bárcsak hercegnőként élhetnének. Talán ez a titulus, és a hozzű fűződő javak, kissé kecsegtetőbbek a mesékben, mint a valóságban. Ugyan az előkelőségek pénzben nem szenvednek hiányt, és a legmenőbb körökben mozognak, hiába a vagyon és a hatalom, nem csinálhatnak bármit. Most kiderül, hogyan élnek ők a valóságban.

A hercegnőket körülbelül két csoportba sorolhatjuk, egyik felük hatalmas szigorban él, még a többiek botrányokról híresek és olyan partikra járnak, amelyeket minden bizonnyal nem néznek túl szívesen családtagjaik.

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

Ha királyi családra, hercegnőkre, udvarra gondolunk, az emberek nagyrésze azonnal az angol királyi családra asszociál. Pedig a világ ennél sokkal nagyobb, és hiába írunk 2021-et, hercegnők és királynők több országban is vannak.

Ha eddig csak Katalin és Diana hercegnéig jutottál az uralkodókat illetően, akkor lapozd végig galériánkat, amelyben öt belevaló hercegnőt mutatunk be.

Leadfotó: 123rf.com

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Több tonna romlott élelmiszert vont ki a forgalomból a Nébih. A nyári razziákon fagylaltüzemeket és táborokat is megbüntettek.
Lifestyle
A kutyák intelligenciája nemcsak a génjeiken múlik, hanem a megfelelő nevelésen és a gazdával kialakított kapcsolaton is. Mégis vannak olyan fajták, amelyek kiemelkedően gyorsan tanulnak, és szinte...
Lifestyle
A rendkívüli aszály miatt rekordalacsony a Duna vízszintje. Magyarország után Romániában is veszélybe került az atomenergia-termelés.
Lifestyle
Bár sokan vagyonokat fizetnének a fiatalos külsőért, ennek a 39 éves édesanyának az életét alaposan megnehezíti, hogy folyamatosan tinédzsernek nézik.
Sztárok
Thylane Blondeau egy mesébe illő dél-franciaországi birtokon mondta ki a boldogító igent, majd az ágyból küldött szexi szerelmi üzenetet a rajongóinak.
Lifestyle
Tovább tetőzik az aszály, a Duna rekordalacsony vízszintje miatt pedig Paks leállítása fenyeget. A HungaroMet mára is 40 fokot jósol.