Sztárok

"Mi van Ádámmal?" - Egy szőke férfival kirándult Tóth Andi - fotók

Együtt ünnepeltek

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

Augusztus 18-án Andi és Ádám is egy-egy posztban jelezte a világnak, kapcsolatuk fél éves lett. Akkor velük együtt örült az ország, és rajongók tízezrei. "Fél éve szeretem , ölelem, csókolom és a szerelmem / társam / barátom lett ez a kis csoda. Köszönöm, hogy fél éve igent mondtál a mozira! Szeretlek" - írta az énekes a képéhez. És azóta: semmi! Se Andi, se Ádám lapján! Hiába lapozgattuk most át az oldalaikat, a korábban szinte naponta felkerült közös képek helyett mindketten csak saját magukról posztoltak. Azt se túl sűrűn.

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Egészen szürreális, egyben hátborzongató jóslat tartja lázban a futballvilágot a világbajnokság kellős közepén. Egy hihetetlenül népszerű brazil jövőlátó ugyanis könnyek között, hideg verejtékben...
Sztárok
Minden idők legünnepeltebb magyar primadonnája, Honthy Hanna kivételes pályát járt be, ám hiába volt elképesztően tehetséges, sosem tagadta, hogy a siker érdekében egykor nehéz döntéseket is meg...
Home&Design
A levélsárgulás nem végzetes jelenség, hanem a növény kommunikációja, azonban fontos tudni, mit kell lépni ilyenkor.
Lifestyle
A Chokito csoki reklámjai legendásak voltak, és imádták az emberek, de valami mégis történt.
Egészség
Jobb előre felkészülni, mivel csak az ügyeletes gyógyszertárak lesznek nyitva nemsokára.
Lifestyle
A jelenlegi szabályok még biztos keretet adnak, de a következő évtizedekben elkerülhetetlen lesz a rendszer átalakítása.