Sztárok

Ezt a videót küldte a meccs után a magyar csodakapus, Király Gábor - Megható, amiket mondott

Aranyos videóban köszöntötte házassági évfordulójuk alkalmából szüleit a magyar csodakapus, Király Gábor, miután tegnap 3-3-ra "győztünk" a portugálok ellen Lyonban. Nézd meg, mit üzent családjának és a magyar szurkolóknak!

Király Gábor videóüzenetet küldött

Továbbra is veretlen a magyar válogatott a 2016-os francia Futball Eb-n, hiszen tegnap este 3-3 lett a portugálok ellen játszott mérkőzés végeredménye. Így hazánk fiai csoportelsőként mentek tovább. Király Gábor ebből az alkalomból és szüleinek házassági évfordulója alkalmából küldött videóüzenetet Lyonból.

Video Kiemelkedő női teljesítmények, neves sztárvendégek - Hetedszer ünnepeltük az Inspiráló Nőket

"Innen a lyoni stadionból köszöntök mindenkit, ahol a csoportelsőséget kiharcolta a magyar válogatott. A mai napon szeretnék a szüleimnek üzenni: boldog házassági évfordulót ez alkalomból is! Csoporelsőként mentünk tovább, egy nagy gratuláció magyar csapatnak, a magyar szrukolóknak, a magyar népnek, Magyarországnak. Hihetetlenül büszkék vagyunk. Hallottam ezt a szürke nadrág mozgalmat, amit ma Magyarországon indítottak. Nagyon köszönöm ezt a tiszteletet, amit megadtak. Hajrá magyarok!"

Lapozz, cikkünk következő oldalán megnézheted a videót!

Fotó: facebook.com/flyerzmagazine

Oldalak

Sztárok
Utazás
A Liszt Ferenc repülőtér kedd délelőtt óta átmenetileg nem indít és nem is fogad járatokat, mégpedig az ónos eső és az extrém jegedesés miatt.
Sztárok
Az 53 esztendős Pásztor Anna korábban is megnyerő őszinteséggel vallott mentális jellegű nehézségeiről, most viszont hosszú hallgatás után ismét e kényes témáról vallott.
Utazás
Extrém időjárási körülmények között vezetni sosem életbiztosítás, de van néhány alapszabály, melynek betartásával minimálisra csökkentheted a kockázatot.
Sztárok
Vilmos herceg nem habozott: családja jövőjének érdekében olyan döntést hozott, amire már régen szüksége lett volna a palotának.
Sztárok
Kedd reggel elmaradt a Retro Rádió nagy népszerűségnek örvendő műsora, a Bochkor, amit Bochkor Gábor és Lovász László vezet.
Utazás
A hóhelyzet nem csupán a közlekedést állította a feje tetejére, de nemrégiben egy olyan jármű is felbukkant a hazai autópályákon, amivel a fiatal sofőrök egy része talán még soha nem is találkozott.