Sztárok

Csonka András visszatér a táncparkettre

Újra a táncparkett ördöge lehet Csonka András, aki ezúttal a nagysikerű Szombat esti láz műsorvezetőjeként áll hamarosan a kamerák elé.

Csonka András újra a Szombat esti láz színpadára lép, igaz, ezúttal nem versenyzőként, hanem műsorvezetőként izgulhatja majd végig az adásokat. A színész egykori táncpartnerét, Keleti Andit is leváltotta, a mellette látható hölgytársa ugyanis Oroszlán Szonja lesz. András elmondása szerint nagyon örült a csatorna megkeresésének, hiszen még ma is vidám nosztalgiával gondol vissza a verseny nyújtotta élményekre.

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

„Egyelőre még csak lelkileg készülök, hiszen a készülés nagy része ilyenkor a táncos párokra hárul, nekik több tanulnivalójuk van. Emlékszem, majdnem két hónappal az első adás előtt mi is elkezdtük a felkészülést Keleti Andival. Ez a műsor a szívem csücske, életem legnagyobb sikerélménye, ahol Andival mindent megnyertünk, amit csak lehetett. Imádtam!” – mesélte az egykori győztes.

„Persze táncolok musicalekben is, de azt nem lehet összehasonlítani a versenytánccal. Minden négyzetcentiméterét ismerem ennek a parkettnek és azt is tudom, hogy mit élnek át azok a sztárok, akik most vágnak bele ebbe a kalandba. Kiváló házigazdái voltak eddig a műsornak: Ördög Nóri és Stohl András magasra tették a lécet” – folytatta az élménybeszámolót András, azt is elárulta, hogy mindig is egy ilyen elegáns, nagyszabású show-műsorra vágyott.

Bár Andrásnak a műsorral együtt egy kicsit összesűrűsödtek a programjai, - hiszen a TV-zés mellett több színházban is játszik,- mint mondja, őt ez egyáltalán nem zavarja, mi több, kifejezetten élvezi, ha van miből válogatnia.

„Nagyon kedves ajándék ez nekem az újévre, de a televíziós próbák előtt is sűrűek lesznek a napjaim. Január 25-én az Operettszínházban lesz a Viktória című operett premierje, néhány nappal ezután pedig a Madách Színház Jézus Krisztus Szupersztár című előadásába állok be Heródes királyként. Ez egy igazi kabinet szerep egy zárt jelenettel és dallal a második felvonásban. A Szupersztár már túl van a századik előadáson, ezért is egyszerre öröm és ugyanakkor felelősség is egy ilyen sikeres előadásba beilleszkedni. Mindeközben a Játékszínben is elkezdek majd próbálni, úgyhogy sűrű most az életem. Nem baj: szeretek lubickolni a feladatokban” - mosolygott a színész-műsorvezető.

Fotó: rtlklub.hu

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
A Chokito csoki reklámjai legendásak voltak, és imádták az emberek, de valami mégis történt.
Egészség
Jobb előre felkészülni, mivel csak az ügyeletes gyógyszertárak lesznek nyitva nemsokára.
Lifestyle
A jelenlegi szabályok még biztos keretet adnak, de a következő évtizedekben elkerülhetetlen lesz a rendszer átalakítása.
Sztárok
Valkó Esztert a többség a RTL műsorvezetőjeként ismeri, de azóta teljes fordulatot vett az élete.
Lifestyle
Erős kánikula jön hétvégén, és rengetegen fogják járatni a klímát, de nem mindegy, hogyan szellőztetnek közben.
Lifestyle
A modern étrend tele van rejtett csapdákkal, amelyek folyamatosan próbára teszik a szervezetünket. Szerencsére a természet tálcán kínálja a megoldást: léteznek olyan mindennapi szuperélelmiszerek,...