Sztárok

Halle Berry-nek kell fizetnie ex-barátja albérletét?

A színésznőre mostanában nagyon rájár a rúd: lábsérülése még mindig nem gyógyult meg; egy őrült rajongó zaklatta; volt barátjának dühkirohanásai vannak; kislányának pedig pszichológushoz kell járnia.

Halle Berry sok mindent eltűr, de a legújabb eseményektől valószínűleg már nála is túlcsordul a pohár. Egykori barátja, Gabriel Aubry ismét felszólalt, méghozzá azért, hogy érdekes elméletét tudassa mindenkivel. Utóbbi szerint, a színésznő köteles kifizetnie Gabriel albérletét.

A TMZ értesülései szerint, a férfi ezt azzal indokolja, hogy közös lányuknak, Nahla-nak egy kellemes otthont szeretne biztosítani, amiért Halle fizessen neki körülbelül 15.000 vagy 20.000 dollárt. Ezt a kérvényt már be is adta a családi bírósághoz.

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

Ez természetesen nem minden, hiszen Gabriel továbbá pénzt követel Nahla öltöztetésére és több kanadai utazásra is, hiszen meg szeretné látogatni saját családját.

Halle Berry nem örül a követeléseknek, de legalább szerelme, Olivier Martinez mindenben támogatja és segíti. A bíróság április 9.-én hoz döntést.

Következzen egy rövid paparazzi videó Halle Berry-ről:

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Bár Caroline Daur neve idehaza még nem annyira ismert, szépségét senki sem vitatja, főleg a nemzetközi modellszakmában, ez pedig egyáltalán nem csoda tökéletes külsejét elnézve.
Sztárok
Fantasztikus napokat tölt családjával Kate Hudson a napsütötte Görögországban, a mesés nyaralásról pedig természetesen a közösségi oldalán sem felejtett el posztolni.
Lifestyle
A nyári kánikulában a nappali forróságot még csak-csak átvészeljük valahogy, de az éjszakai fülledt, trópusi hőség sokszor teljesen ellehetetleníti a pihentető alvást. Létezik azonban egy zseniális,...
Lifestyle
A Halak megérzése ma különösen értékes szerepet játszhatnak pénzügyeid terén.
Lifestyle
A legtöbben rossz helyre rakják a tojást a hűtőben, és így hamarabb meg is romolhat a kelleténél.
Lifestyle
A nokedlit imádja szinte minden magyar, de az elkészítésébe nem szívesen vágnak bele.