Hogy mi? Van egy város Európában, ahol tilos meghalni

Kutatást is végeztek
Néhány éve egy kutatócsoport vizsgálatokat végzett a városban, pontosabban a temető területén. Egy 1917-ben elhunyt személyről megállapították, hogy a teste megőrizte az influenzát a halála óta. Nem semmi.
Nem tudjuk, ki nézi az Odaát (Supernatural) című sorozatot, de aki ismeri, az érteni fogja ezt a viccet, ami a fenti sztoriról eszünkbe jutott. A kívülállóknak dióhéjban: az egész egy testvérpárról szól, akik természetfeletti lényekre vadásznak, és a tizenkét évad alatt már meghaltak párszor, de visszajöttek. Szóval, elmentek, de mégsem. Ezt összegzi a következő zseniális fotó.
Egy Budapest, ahová még nekünk is útlevél kell
Hihetetlen, ami kiderült a fővárosról. Tudtad, hogy nem vagyunk egyedül a világon? Részletekért kattints ide!
























