- Mindig is anyuka szerettem volna lenni, sőt, én úgy képzeltem, hogy több gyerekem lesz. Nem féltem attól, hogy mi lesz majd azután, hogy megszületik a fiam - mesélte az anyaság korai szakaszáról Zséda, hozzátéve: fia mindig is olyan gyermek volt, aki mellett könnyen tudott a munkára koncentrálni. Az énekesnő 2007 szeptemberében adott életet egy szem gyermekének, Nimródnak.
3/5
Fotó: Instagram/ zsedavue
Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben
- Mindig is anyuka szerettem volna lenni, sőt, én úgy képzeltem, hogy több gyerekem lesz. Nem féltem attól, hogy mi lesz majd azután, hogy megszületik a fiam - mesélte az anyaság korai szakaszáról Zséda, hozzátéve: fia mindig is olyan gyermek volt, aki mellett könnyen tudott a munkára koncentrálni. Az énekesnő 2007 szeptemberében adott életet egy szem gyermekének, Nimródnak.