Hihetetlen, milyen benyomást tett Zalatnay Saroltára Hugh Hefner: az énekesnő nem finomkodott, amikor jellemeznie kellett a néhai sajtómágnást

Zalatnay Sarolta a 2000-es évek elején vetkőzött le a Playboy magazin számára, s a csaknem negyed évszázaddal ezelőtti történetet most egy beszélgetős műsorban elevenítette fel a közkedvelt énekesnő.
Csak a helyszínen derült ki, hogy fotózást tervez vele a Playboy
Zalatnay Sarolta az ezredforduló környékén állt be azon hazai hírességek sorába, akik egy Playboy-fotózás kedvéért anyaszült meztelenre vetkőztek. A közkedvelt énekesnő most a Rockdepo nevű podcastban elevenítette fel a réges-régi históriát - szúrta ki a 24.hu. Zalatnay elmesélte, hogy kezdetben azért ment az ikonikus férfimagazin szerkesztőségébe, hogy Vörös ágyasok című könyvét promotálja, ám kisvártatva kiderült, hogy a Playboy nem kíván részt venni a kötet népszerűsítésében. Pár nap múlva mégis megcsörrent az előadóművész telefonja, aki boldogan tért vissza a szerkesztőségbe, mivel azt hitte, végre el tudja majd adni a könyvrészletét. Az csak a helyszínen derült ki, hogy a Playboy valójában meztelen fotózásra szemelte ki az akkor már ötvenes évei derekán járó magyar hírességet.
"Sok minden eszembe jutott, csak az nem, hogy fotózni fogunk. Mikor ezt mondták, akkor mondtam, hogy állj, mert ez úgy most mellbe vágott, nem számoltam ilyen lehetőséggel, meg kell gondolnom, meg megbeszélnem a lányommal, a családommal. Nem modell vagyok, aki ott fotózkodik, aztán ennyi, hanem nekem ki kell állnom a színpadra időről-időre, és akkor jön a hasonlítás" - mesélte Zalatnay Sarolta, aki abban az időszakban jóval a korábbi súlya alatt mozgott, mivel nem volt egészséges: korábban rákot diagnosztizáltak nála az orvosok.
"Úgy gondoltam, hogy most vagy a Jóisten azt mondja, hogy mosolyogva legyek szép, és felejtsem el a betegségemet, vagy nem véletlen, hogy le vagyok fogyva, és nem véletlen, hogy nem vagyok egészséges, hanem ez egy üzenet lesz, hogy jobban legyek, meg hogy még nagyon is előttem áll az élet" - tette hozzá a zenei előadó, aki végül rábólintott a felkérésre.
Nyisd meg a galériát a folytatásért! A cikk még nem ért véget!


































