Weisz Fanni édesanyja kitálal: ilyen ember valójában a lányom vőlegénye

"Megfogta és elvitte Fannit"
"Pár hónappal ezelőtt beszéltem vele utoljára, csak a közösségi oldalán látom, mi történik vele. Csúnyán hangzik, de megfogta a gyerek és vitte a Fannit. Telefont, mindent letiltottak, két hétig nem tudtam, hol van a gyerekem" - fakadt ki Ágnes, aki jelenleg tanácstalan, nem tudja, mihez kezdjen a helyzettel. Még a férfihoz is elmentek, de így sem tudtak találkozni, mert ez történt:
"Igen, voltunk náluk, odamentünk, azt mondták, hogy nemkívánatos vendégek vagyunk, nem jelentkeztünk be. Ezt a fiú apukája mondta, ő jött elénk. Fanni gyűlöl engem, soha többet nem akar látni" - tolmácsolta a megtört édesanya az apuka szavait.
Reagált az adótartozással kapcsolatos hírekre.
























