Vitray Tamás elárulta, megnősülne-e még egyszer

Nincs baja a sorsával
Vitray egyelőre egyedül él, de érzi magát magányosnak: barátai, kollégái, hajdani tanítványai nap mint nap felkeresik, érdeklődnek hogyléte felől, és segítik, támogatják, amiben csak kell. A hetilapnak azt is hozzátette, hogy elégedett a sorsával.
"Nekem nincs bajom a magánéletemmel, soha nem is volt. Imádtam a hivatásomat, szívem szerint az ágyamat is bevittem volna a televízióba. Mindennél, szó szerint mindennél fontosabb volt a televízió" - fogalmazott a sportriporter.
A híradósnak tökéletes alakja van.
























