Sylvester Stallone megható üzenetet küldött az afáziával küzdő Bruce Willis-nek

"Hosszú út áll mögöttünk"
Sylvester Stallone és Bruce Willis barátsága több évtizedre nyúlik vissza, ami nem is meglepő, hiszen mindketten ugyanabban a korszakban (a nyolcvanas és a kilencvenes években) érték el a legnagyobb sikereiket. A két akciósztár nemcsak a magánéletben ápolt jó viszonyt, de előfordult, hogy a filmvásznon is kollaboráltak. Willis például szerepelt Stallone Feláldozhatók című produkciójában is, melyben rengeteg, az akcióműfajhoz szorosabb-lazább szálakkal kötődő színészveterán tette tiszteletét. A filmsztár a Feláldozhatók második részében is felbukkant, a harmadik felvonástól azonban távol maradt, a fáma szerint azért, mert nem tudott magának kellően magas gázsit kialkudni. Emiatt annak idején hajba is kaptak Stallone-nal, azóta viszont rendeződött a viszonyuk.
A 75 éves Stallone mindenesetre máig szeretettel gondol kollégájára, és az Instagramon közzétett üzenetéből kitűnik, hogy őt is megviselte a Willis betegségéről és visszavonulásáról szóló hír. A Rambo- és a Rocky-filmek címszereplője seregnyi Willisszel közös fotót töltött fel a közösségi oldalára, a lapozható bejegyzéshez pedig a következő szöveget mellékelte: "Hosszú út áll mögöttünk, és a legjobbakért imádkozunk neked és csodálatos családodnak…"
Befejezi pályáját a nyolcvanas és kilencvenes évek Hollywoodjának egyik legnagyobb férfisztárja. Bruce Willis afáziával küzd, s a súlyos nyelvi zavar miatt int búcsút a színészetnek.
























